Het Bopita Lisa Bed Wit / Naturel kenmerkt zich aan de combinatie van wit en blank beukenhout. Daarnaast zijn het de schuine poten onder het bed waardoor er een Scandinavische look ontstaat. In het hoofdbord en voetenbord bevinden subtiele groeven wat net het geheel iets breekt. Het bed wordt inclusief een lattenbodem geleverd.
| Afmetingen bed: | Lengte: 207 cm, Breedte: 97 cm, Hoogte: 80 / 65 cm |
| Materiaal babykamer: | MDF |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 90 x 200 |
| EAN Code: | 8712657052357 |
| Garantie: | 5 jaar fabrieksgarantie |
| Maat Meubel: | 90 x 200 cm |
| Matrasmaat: | 90 x 200 cm |
| Merk: | Bopita |
| Artikelnummer: | 20101009 |
| Kleurnaam leverancier: | Wit / Naturel |
| Soort artikel: | Bed |
| Thema: | Lisa |