Met de Kidsmill Sixties Babykamer haal je stijl en design in huis. De meubels van de babykamer Sixties zijn strak en tot in de kleinste details afgewerkt. De oatmeal delen zijn gemaakt van hoogwaardig MDF en plaatmateriaal en de bruine pootjes zijn gemaakt van grenenhout. Alle bewegende delen zijn voorzien van het handige "Push open" systeem. Bij het ledikant wordt een peuterzijde meegeleverd. Met deze zijde kan je kindje (als het oud genoeg is) zelfstandig en veilig uit het ledikantje klimmen.
| Afmetingen commode: | Breite: 130 cm, Tiefe: 56 cm, Höhe: 90 cm |
| Afmetingen bed: | Breite: 125 cm, Tiefe: 65 cm, Höhe: 97 cm |
| Aantal meubels: | 2-delig |
| Driedelig: | Nee |
| EAN Code: | 132346 | 11706022 | 132345 | 11706012 |
| Garantie: | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Merk: | Kidsmill |
| Artikelnummer: | 132346 | 11706022 | 132345 | 11706012 |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 60 x 120 cm + Commode |
| Soort artikel: | Babykamer |
| Thema: | Sixties |