De Kidsmill Sense Babykamer | Ledikant 60 x 120 cm + Commode – Oatmeal kenmerkt zich door de gebogen reeded zijdes die de meubels een frisse en moderne uitstraling geven. Daarbij zijn de meubels voorzien van een mooie, neutrale oatmeal kleur. Hierdoor passen zij gemakkelijk binnen verschillende soorten babykamerinterieurs. Ook hebben de meubels stijlvolle, ronde metalen poten die zwartgekleurd zijn. De bodem van het ledikant is verstelbaar in drie verschillende hoogtes en groeit dus met je kindje mee. Hierdoor ligt je kindje altijd op de gewenste hoogte in het ledikant. De commode beschikt over drie ruime opberglades waarin je de spullen van je kindje gemakkelijk kunt opbergen. De lades zijn voorzien van een push-to-open en een soft-close systeem, hierdoor kunnen de lades geluidloos gesloten worden. De meubelen zijn gemaakt van massief beukenhout met MDF en hoogwaardig plaatmateriaal. Dit hoogwaardige materiaal is bedoeld om lang mee te gaan.
| Afmetingen commode: | 127,5 x 53 x 90 cm |
| Afmetingen bed: | 124 x 64 x 89 cm |
| Aantal meubels: | 2-delig |
| EAN Code: | 157461 | 157462 |
| Garantie: | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Merk: | Kidsmill |
| Artikelnummer: | 157461 | 157462 |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 60 x 120 cm + Commode |
| Kleurnaam leverancier: | Oatmeal |
| Soort artikel: | Babykamer |
| Thema: | Sense |