Met deze strakke en robuuste Kidsmill Sem Nautic Babykamer weet je zeker dat je een goede keus gemaakt hebt. De meubels zijn gemaakt van gelamineerd plaatmateriaal en bieden veel mogelijkheden. Het ledikant is voorzien van een lade en de commode heeft drie ruime laden, waar je heel veel spulletjes in kunt opbergen. Kortom de ideale babykamer voor iedere pasgeboren baby!
| Afmetingen commode: | Breedte: 105 cm, Diepte: 52 cm, Hoogte: 90 cm |
| Afmetingen bed: | Breedte: 125 cm, Diepte: 69 cm, Hoogte: 85 cm |
| Aantal meubels: | 2-delig |
| Afwerking: | Hout |
| Materiaal babykamer: | Gelamineerd Plaatmateriaal |
| Breedte commode: | 100 - 110 cm |
| Doorgroeikamer: | Ja |
| EAN Code: | 11703441 | 11703440 |
| Garantie: | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Matrasmaat: | 60 x 120 cm |
| Merk: | Kidsmill |
| Artikelnummer: | 11703441 | 11703440 |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 60 x 120 cm + Commode |
| Soort artikel: | Babykamer |