De Kidsmill Intense Babykamer Oatmeal/Walnoot | Ledikant 60 x 120 cm + Commode kenmerkt zich door de donkerbruine walnootgekleurde details, die de meubels een chique en warme uitstraling geven. Daarbij zijn de meubels voorzien van een strak en modern design in een neutrale oatmeal kleur. Hierdoor passen de meubels goed binnen verschillende babykamerinterieurs. De bodem van het ledikant is verstelbaar in drie verschillende hoogtes en groeit dus met je kindje mee. Hierdoor ligt je kindje altijd op de gewenste hoogte in het ledikant. De commode beschikt over drie ruime opberglades waarin je de spullen van je kindje gemakkelijk kunt opbergen. De lades zijn voorzien van een push-to-open en een soft-close systeem, hierdoor kunnen de lades geluidloos gesloten worden. De meubelen zijn gemaakt van massief beukenhout met MDF en hoogwaardig plaatmateriaal. Dit hoogwaardige materiaal is bedoeld om lang mee te gaan.
| Afmetingen commode: | 106 x 53 x 91 cm (bxdxh) |
| Afmetingen bed: | 125 x 65 x 90 cm (bxdxh) |
| Aantal meubels: | 2-delig |
| Materiaal babykamer: | MDF i.c.m. beukenhout |
| EAN Code: | 8719626003792-61 | 1114582022127-03-10 |
| Garantie: | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Merk: | Kidsmill |
| Artikelnummer: | 132333 | 153388 | 132330 | 153385 | 153386 |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 60 x 120 cm + Commode |
| Kleurnaam leverancier: | Oatmeal/Walnoot |
| Soort artikel: | Babykamer |