De Kidsmill Levi Babykamer Incl. Rechte Potenset Walnoot | Ledikant 60 x 120 cm + Commode heeft een chique en klassieke uitstraling. De kamer kenmerkt zich door de donkerbruine walnootkleur, in combinatie met de landelijke stijl. De meubelen zijn gemaakt van hoogwaardig MDF en plaatmateriaal, gecombineerd met een eiken fineerlaag. De bodem van het ledikant is verstelbaar in drie verschillende hoogtes en groeit dus met je kindje mee. Hierdoor ligt je kindje altijd op de gewenste hoogte in het ledikant. De commode beschikt over drie ruime lades waarin je de spullen van je kindje gemakkelijk kunt opbergen. Verder zijn de lades voorzien van een push-to-open en een soft-close systeem, hierdoor kunnen de lades geluidloos geopend en gesloten worden.
| Afmetingen commode: | 105.8 x 54.3 x 91 cm bxdxh |
| Afmetingen bed: | 60 x 120 cm |
| Aantal meubels: | 2-delig |
| Dempers op laden en deuren: | Ja |
| Materiaal babykamer: | MDF i.c.m. plaatmateriaal |
| Driedelig: | Nee |
| EAN Code: | 8719626009480 |
| Garantie: | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Merk: | Kidsmill |
| Artikelnummer: | 148823 | 126815 | 177077 | 126815 |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 60 x 120 cm + Commode |
| Kleurnaam leverancier: | Walnoot |
| Soort artikel: | Babykamer |
| Thema: | Levi |