De Kidsmill Intense II Babykamer Wit / Patinated Brass is een moderne en stijlvolle 2-delige set met een luxe uitstraling. Het mat witte design in combinatie met het messingkleurige onderstel zorgt voor een rustige en elegante sfeer in de babykamer. Dankzij het tijdloze ontwerp past deze set perfect in elk interieur. Het ledikant (60 x 120 cm) is verstelbaar in drie hoogtes en biedt een veilige en comfortabele slaapomgeving voor je kindje. De commode is voorzien van drie ruime lades met een push-to-open systeem en biedt voldoende opbergruimte voor kleertjes en verzorgingsspullen. Praktisch in gebruik én een echte eyecatcher.
| Afmetingen commode: | Breedte: 106 cm, Diepte: 53 cm, Hoogte: 91 cm |
| Afmetingen bed: | Breedte: 124 cm, Diepte: 65 cm, Hoogte: 90 cm |
| Aantal meubels: | 2-delig |
| Dempers op laden en deuren: | Ja |
| Breedte commode: | > 110 cm |
| Driedelig: | Nee |
| EAN Code: | 8719626012817 |
| Garantie: | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Matrasmaat: | 60 x 120 cm |
| Merk: | Kidsmill |
| Artikelnummer: | 11706313+176884+11706310+176883+11706317 |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 60 x 120 cm + Commode |
| Kleurnaam leverancier: | Wit / Patinated Brass |
| Soort artikel: | Babykamer |