De kinderkamer van de serie Brent Oldwood heeft een fraai, robuust overkomen. De natureltinten van het hout zorgen voor een rustgevende uitstraling, hetgeen versterkt wordt door het grove, rechttoe rechtaan design. De meubels zijn gemaakt van gelamineerd plaatmateriaal en netjes afgewerkt.
| Afmetingen bureau: | Breedte: 130 cm, Diepte: 60 cm, Hoogte: 78 cm |
| Afmetingen bed: | Lengte: 219 cm, Breedte: 96 cm, Hoogte: 70 cm |
| Materiaal babykamer: | Plaatmateriaal |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 90 x 200 cm + Bureau |
| EAN Code: | 11703644 | 11703642 |
| Garantie: | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Matrasmaat: | 90 x 200 cm |
| Merk: | Kidsmill |
| Artikelnummer: | 11703644 | 11703642 |
| Kleurnaam leverancier: | Grijs |
| Soort artikel: | Kinderkamer |