De Kidsmill Brent Babykamer heeft een robuuste uitstraling. De meubels zijn netjes afgewerkt en gemaakt van hoogwaardig materiaal. Deze babykamer laat zich uitstekend combineren met natuurtinten zoals groen en bruin maar komt ook volledig tot zijn recht wanneer je er een echte jongens- of meiden kamer met blauw of roze van wilt maken.
| Afmetingen commode: | Breedte: 105 cm, Diepte: 52 cm, Hoogte: 85 cm |
| Afmetingen bed: | Breedte: 66 cm, Diepte: 126 cm, Hoogte; 85 cm |
| Aantal meubels: | 2-delig |
| Afwerking: | Hout |
| Breedte commode: | 100 - 110 cm |
| Doorgroeikamer: | Ja |
| EAN Code: | 11703411 | 11703410 |
| Garantie: | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Matrasmaat: | 60 x 120 cm |
| Merk: | Kidsmill |
| Artikelnummer: | 11703411 | 11703410 |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 60 x 120 cm + Commode |
| Kleurnaam leverancier: | Oldwood |
| Soort artikel: | Babykamer |