De Kidsmill Boutique Babykamer Zwart / Brass is een stijlvolle kamer voorzien van goudkleurige pootjes. Het bedje is verstelbaar in 3 verschillende hoogtes, de commode beschikt over 3 ruime opbergladen en verder beschikt de kast over een kledingroede en verschillende legplanken. Verder zijn de meubels van de Boutique kamer gemaakt van hoogwaardig materiaal. Een stijlvolle kamer voorzien van een modern design.
| Afmetingen commode: | 110 x 53 x 90 cm |
| Afmetingen bed: | 124 x 64 x 91 cm |
| Afmetingen kledingkast: | 110 x 53 x 200 cm |
| Aantal meubels: | 2-delig |
| Materiaal babykamer: | MDF |
| Doorgroeikamer: | Nee |
| EAN Code: | 124825-28 | 124835-34 | 124831-34 |
| Garantie: | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Matrasmaat: | 60 x 120 cm |
| Merk: | Kidsmill |
| Artikelnummer: | 124825-28 | 124835-34 | 124831-34 |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 60 x 120 cm + Commode + Kast 2-Deurs |
| Kleurnaam leverancier: | Zwart / Brass |
| Soort artikel: | Babykamer |
| Thema: | Boutique |