Wat direct opvalt bij de Babykamer Amy Oatmeal zijn de hoge, metalen pootjes. De meubels hebben een Oatmeal kleur die zich goed laat combineren. Verder is het ledikant verstelbaar in 3 verschillende hoogtes en beschikt de commode over 3 ruime opbergladen. Daarnaast beschikken de meubels van de Amy babykamer over het soft-close systeem. Een moderne kamer voorzien van een stijlvol design.
| Afmetingen commode: | Breedte: 115 cm, Diepte: 55 cm, Hoogte: 91 cm |
| Afmetingen bed: | Breedte: 125 cm, Diepte: 65 cm, Hoogte: 93 cm |
| Aantal meubels: | 2-delig |
| Afwerking: | Mat |
| Breedte commode: | > 110 cm |
| Doorgroeikamer: | Nee |
| EAN Code: | 124840 | 124838 |
| Garantie: | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Matrasmaat: | 60 x 120 cm |
| Merk: | Kidsmill |
| Artikelnummer: | 124840 | 124838 |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 60 x 120 cm + Commode Breed |
| Kleurnaam leverancier: | Oatmeal |
| Soort artikel: | Babykamer |