De Europe Baby Vittoria III Babykamer is een stijlvolle en praktische babykamer. Door de lange, smalle handgrepen heeft de babykamer een moderne uitstraling. Het babybed is verstelbaar in verschillende standen zodat je kindje altijd op de juiste hoogte ligt. De commode beschikt over drie ruime lades waarin je al spulletjes van je kindje kan opbergen. De meubels van de babykamer zijn gemaakt van hoogwaardig materiaal en voldoen aan de Europese veiligheidseisen.
| Afmetingen commode: | Breedte: 105 cm, Diepte: 55 cm, Hoogte: 91 cm |
| Afmetingen bed: | Breedte: 125 cm, Diepte: 66 cm, Hoogte: 87 cm |
| Aantal meubels: | 2-delig |
| Afwerking: | Mat |
| Inclusief juniorzijde: | 2 stuks (voor peuterbed) |
| Breedte commode: | 100 - 110 cm |
| EAN Code: | 11703002 | 11703000 |
| Garantie: | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Matrasmaat: | 70 x 140 cm |
| Merk: | Europe Baby |
| Artikelnummer: | 11703002 | 11703000 |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 70 x 140 cm + Commode |
| Kleurnaam leverancier: | Wit |
| Soort artikel: | Babykamer |