De Europe Baby Ralph Babykamer Zwart | Bed 60 x 120 cm + Commode is een stijlvolle en praktische babykamer. De babykamer is gemaakt van hoogwaardig MDF materiaal en voldoet aan de strenge Europese veiligheidsnormen. De kamer is geschikt voor zowel jongens als meisjes. Daarnaast beschikt de omoode over 1 ruime lade met voldoende opbergruimte. Voorzien van een stijlvol design.
| Afmetingen commode: | 77 x 49 x 92 cm |
| Aantal meubels: | 2-delig |
| Dempers op laden en deuren: | Ja |
| Driedelig: | Nee |
| EAN Code: | 71100476 | 12501141 |
| Garantie: | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Matrasmaat: | 60 x 120 cm |
| Merk: | Europe Baby |
| Artikelnummer: | 71100476 |
| Kies gewenste combinatie: | Babybed 60 x 120 cm |
| Kleurnaam leverancier: | Zwart / Oak |
| Soort artikel: | Ledikant |