De Europe Baby Japandi Babykamer is een stijlvolle en praktische babykamer. De babykamer is een combinatie van Japanse en Scandinavische stijl wat zorgt voor een moderne en warme uitstraling. Het babybed is verstelbaar in drie standen zodat je kindje altijd op de juiste hoogte ligt. Bij het ledikant wordt een juniorzijde meegeleverd. Met deze zijde kan je kindje (als het oud genoeg is) zelfstandig en veilig uit het ledikantje klimmen. De commode beschikt over drie ruime lades welke voorzien zijn van een push to open systeem. Ook is de commode uit te breidde met de Europe Baby Japandi Bladvergroter. De meubels van de babykamer zijn gemaakt van hoogwaardig materiaal en voldoen aan de Europese veiligheidseisen.
| Afmetingen commode: | B: 105 x T: 55 x H: 90 cm |
| Afmetingen bed: | B: 145 x D: 75 x H: 92,5 cm |
| Aantal meubels: | 2-delig |
| Afwerking: | Hout |
| Dempers op laden en deuren: | Ja |
| Inclusief juniorzijde: | 1 stuk (voor bedbankje) |
| Materiaal babykamer: | Massief beukenhout |
| Breedte commode: | 100 - 110 cm |
| Doorgroeikamer: | Ja |
| Driedelig: | Nee |
| EAN Code: | 139600 | 137131 |
| Garantie: | 1 jaar fabrieksgarantie |
| Matrasmaat: | 70 x 140 cm |
| Merk: | Europe Baby |
| Artikelnummer: | 139600 | 137131 |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 70 x 140 cm + Commode |
| Soort artikel: | Babykamer |
| Inclusief bevestigingsmateriaal: | Ja |