De Bopita Lisa Babykamer beschikt over meubels in de kleur wit met accenten in een beukenhouten kleur. De poten onder ieder meubel zijn schuin geplaatst wat zorgt dat het design een beetje Scandinavisch oogt. Daarnaast is het een kamertje wat voor een jongen als een meisje gebruikt kan worden. Een kwalitatieve babykamer wat is vervaardigd van MDF wat is gecombineerd met beukenhout. De afwerking van het meubilair is van milieu-en kindvriendelijke lak.
| Afmetingen commode: | Breedte: 109 cm, Diepte: 53 cm, Hoogte: 92 cm |
| Afmetingen bed: | Breedte: 126 cm, Diepte: 84 cm. Hoogte: 68 cm |
| Afmetingen kledingkast: | Breedte: 109 cm, Diepte: 53 cm, Hoogte: 185 cm |
| Aantal meubels: | 3-delig |
| Afwerking: | Mat |
| Dempers op laden en deuren: | Ja |
| Materiaal babykamer: | MDF |
| Breedte commode: | 100 - 110 cm |
| Driedelig: | Ja |
| EAN Code: | 20101101 | 20101102 | 20101010 |
| Garantie: | 5 jaar fabrieksgarantie |
| Matrasmaat: | 60 x 120 cm |
| Merk: | Bopita |
| Artikelnummer: | 20101101 |
| Kies gewenste combinatie: | Babybed 60 x 120 cm |
| Kleurnaam leverancier: | Wit / Naturel |
| Soort artikel: | Ledikant |
| Thema: | Lisa |