De Bopita Amira Babykamer | Bed 60x120 cm + Commode is een stijlvolle basisset met een warme, natuurlijke uitstraling. De combinatie van de zandkleur Dune en natuurlijke houten details zorgt voor een rustige sfeer in de babykamer. Het ledikant met verstelbare bodem en de commode met drie ruime lades vormen samen een praktische en duurzame inrichting voor de eerste jaren van je kindje.
| Afmetingen commode: | 91 x 90 x 50 cm |
| Afmetingen bed: | 87 x 65 x 126 cm |
| Aantal meubels: | 2-delig |
| Materiaal babykamer: | MDF / Beuken |
| Driedelig: | Nee |
| EAN Code: | 194683+184976 |
| Merk: | Bopita |
| Artikelnummer: | 194683+184976 |
| Kies gewenste combinatie: | Bed 60 x 120 cm + Commode |
| Kleurnaam leverancier: | Dune / Natural |
| Soort artikel: | Babykamer |